Zažij to!

Hledáte prostory pro konferenci nebo konkrétní akci? Nemáte čas zabývat se organizací, chcete ušetřit svůj čas i peníze? Preferujete osobní přístup?

Nabízíme exkluzivní balíčky, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jsme otevřeni individuálním požadavkům každého klienta.

Basic

Pronájem prostor dle aktuálního ceníku, zapůjčení technického vybavení, doporučení cateringových společností.

Premium

Pronájem prostor dle aktuálního ceníku, zapůjčení technického vybavení, rezervace parkovacích míst, uspořádání konferenčních prostor na základě požadavků klienta (cena služby na základě časové náročnosti), zajištění cateringu s individuálním naceněním.


Navíc si můžete objednat služby, které Váš event dovedou k dokonalosti a učiní z něj nezapomenutelný zážitek

Promo servis

Propagace akce na sociálních sítí MSIC, sdílení informací na webových stránkách MSIC, vytvoření výstupu z akce v podobě PR článku, kompletní zajištění zpětné vazby od účastníků plus vyhodnocení, fotodokumentace.

Present servis

Ve spolupráci s naším technologickými partnery v areálu MSIC pro Vás zajistíme zcela originální upomínkové předměty s logem Vaší společnosti nebo konkrétní události, vše na základě individuálního nacenění.

Technology Safari

V rámci Safari Vás zavedeme do špičkových technologických firem v areálu MSIC – Centrum průmyslových kompetencí, IdeaHub a IT4Innovation


Zajímavá místa v okolí

Rádi Vám poskytneme kontakt a zapracujeme návštěvu dalších zajímavých míst blízko MSIC:


Souhlas se zpracováním osobních údajů v případě registračních formulářů stáhnete ZDE!
Všeobecné obchodní podmínky si stáhnete ZDE!

Více informací Vám poskytne

Kristýna Mánková

kristyna.mankova@ms-ic.cz +420 776 273 048

Není služba Events pro vás?
Zjistěte, která služba vám sedne