Rozjeď to!

Máte nápad, kterému věříte? Cítíte, že je ten správný čas postavit se na vlastní nohy? Chcete podnikat, ale nevíte jak na to?

Podnikavý region se snaží o zvýšení počtu podnikatelů v Moravskoslezském kraji. Pomáhá motivovat všechny obyvatele napříč krajem, podporuje zajímavé projekty a snaží se o nalezení technologických a inovačních špiček.

Jaké oblasti pomáhá podreg řešit?

Podnikavý region nemá mantinely a soustředí se na všechny obory.

Pro koho je podreg určen?

Program není prakticky ničím limitován. Důležité je, aby zájemce měl chuť podnikat, disponoval produktem nebo službou a byl přesvědčen o tom, že může uspět.

Jak probíhá spolupráce

Forma osobní spolupráce je rozdělena do pěti fází

1. fáze

Předložení podnikatelského záměru ve formě BusinessCanvas a Osobnostní charakteristiky, které musí mít zájemce vypracovány předem.

2. fáze

Výběrová komise na základě BusinessCanvasů vybere ty nejlepší záměry a při osobní prezentaci těch nejlepších pokládá doplňující dotazy.

3. fáze

Přidělení finanční podpory ve formě Start-up voucheru, který je víceúrovňový a postupně uvolňovaný. Lze jej využít na služby, vybavení a specializované vzdělávání. Po celou dobu trvání této fáze je možné využít služeb expertů z různých oborů.

4. fáze

Aktivní kooperace se zvoleným koučem, nastavení finančního plánu, analýza trhu, prodejní plán, postupné uvolňování finančních prostředků ze Start up Voucheru, atd.

5. fáze

projekt, který úspěšně zvládl předchozí fáze, můžeme označit za fungující firmu.

finanční podpora: start-up voucher

V rámci programu PodReg je možné získat finanční podporu až do výše 500 000 Kč ve formě Start-up voucheru. Více informací k podmínkám dotačního programu a přihlášce najdete na stránkách MSK .

 

Více informací Vám poskytne

Irena Hluchníková

irena.hluchnikova@ms-ic.cz +420 608 676 044

Není program PodReg pro vás?
Zjistěte, který program vám sedne