Tepající centrála všeho dění.

Tato budova je vnímána jako centrum areálu a není se čemu divit. Postavena byla jako jedna z prvních v roce 2003 a od té doby jí prošlo mnoho úspěšných a talentovaných firem. Její rozmanitost je jednou z velkých výhod tohoto prostoru. Na chodbách Piana se můžete potkat jak s vývojáři, IT specialisty, tak s programátory a mnoha dalšími.

Na dobrém jídle a pití si můžete pochutnat v restauraci Pustkovecká Bašta v přízemí budovy a pokud Vás po dlouhém sezení bolí záda nebo Vám chybí pohyb, není nic jednoduššího, než se zajít pořádně protáhnout do Zdravého relaxu.

O své ratolesti nemusíte mít obavy, nejlépe se budou mít ve školce Lvíček Oskárek s pečlivě vypracovaným adaptačním programem i pro ty nejmenší. Nízký počet dětí, možnost sportovního vyžití a blízký les dělá tuto školku, sídlící v budově Piáno, výjimečnou.

Celkový komfort Piána dotváří možnost využití konferenčních a zasedacích místností. Přednáškový sál, Kruhovou zasedací místnost a Malou zasedací místnost si můžete dle svých potřeb rezervovat.

A proč vlastně Piáno? Možností je vícero. Třeba, že podporujeme snoubení technologie a umění nebo že z ptačí perspektivy má budova tvar tohoto strunného nástroje…

 

Kontaktní osoba

LUKÁŠ ORAMUS

lukas.oramus@ms-ic.cz +420 597 307 010

Máte dotaz? Poradíme Vám!


  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů