Jaká je pracovní náplň Specialisty marketingu?

Výkonnostní marketing

  • nastavení, měření a vyhodnocování cílů
  • plánování prostřednictvím FB business managera, práce s LinkedIn, Twitter, YouTube
  • práce s Google Analytics, Google Adwords, Sklik, Instagram – plánování kampaní
  • e-mail marketing

Obsahový marketing

  • copywriting k příspěvkům pro sociální médiá
  • příprava jednoduchých bannerů
  • natáčení reportáží z akcí (opravdu jednoduchý střih videa), stream z eventů
  • úprava obsahu webu
  • copywriting textů pro web (včetně SEO principů), e-mailing
  • influence marketing (vyhledávání ambasadorů)

Produktový marketing

  • aplikace výzkumných metod
  • návrh strategie komunikace (eventů, programů, produktů a služeb MSIC)

Co MSIC očekává?

  • praxe minimálně 18 měsíců
  • pokročilé komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s marketingem služeb v B2B sektoru výhodou
  • s prací s MS Office, se CRM systémem, s administračním rozhraním WordPress a grafickými programy
  • znalost prostředí PR (obsah tiskových konferencí, copywriting tiskových zpráv, komunikace s medii…) výhodou
  • strategické myšlení, ochotu učit se novým věcem a plnit nárazově časově náročné úkoly
  • hledání způsobů ne důvodů
  • týmovost
  • řidičský průkaz sk. B

Co MSIC nabízí?

  • spolupráci se zajímavými a inspirativními osobnostmi a firmami z MSK, ČR i zahraničí
  • náročnou práci na odpovědné pozici
  • pracovní smlouvu (HPP)
  • odměnu odpovídající nasazení – trojsložková mzda (základní mzda, kvartální a roční bonus)
  • nástup dle dohody, čím dříve – tím lépe (listopad/ prosinec 2020)
  • klasické firemní benefity a garance naplňující práce

JAK SE O TUTO PŘÍLEŽITOST POPRAT?

  • pošli strukturované CV s fotografií a motivačním dopisem (s třemi referenčními projekty, na které jsi opravdu hrdá/ý)
  • adresa pro zaslání: katerina.sturcova@ms-ic.cz
  • termín pro přihlášení uplyne v pátek 2. 10. 2020, 23:59 hod.
  • do předmětu e-mailové zprávy prosím uveď „Marketing Specialist“
  • v případě, že nebudeš kontaktován do 16. 10. 2020, nebyl/a jste vybrán/a do výběrového řízení

Nezbytná byrokracie: zasláním CV a motivačního dopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti MSIC Ostrava, IČ 25379631, za účelem účasti ve výběrovém řízení na obsazení volné pracovní pozice uvedené v záhlaví tohoto inzerátu, a to po dobu 1 kalendářního roku následujícího po skončení výběrového řízení. Uchazeč si je vědom svého práva tento souhlas kdykoliv bez udání důvodu odvolat, žádat výmaz, či opravu údajů. Toto právo může uchazeč uplatnit u kontaktní osoby správce Olgy Palové. Správce prohlašuje, že osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).