Načítám Akce
  • akce již proběhla.

DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE CZ 2020 aneb ZDROJE & PROCESY pro úspěšnou digitální transformaci českého průmyslu a podnikání

Přijďte si s námi vyměnit nové informace a zkušenosti potřebné pro úspěšnou digitální transformaci i Vaší firmy nebo organizace!

Proč?            Abyste se dozvěděli, jak si udržet konkurenceschopnost v digitálním věku i jakým omylům se vyvarovat

Digitální transformace společnosti i všech procesů, které v ní probíhají, je realitou. Svoje data máme v cloudu, s přáteli komunikujeme platformovým způsobem, naše chytrá zařízení si mezi sebou povídají i bez nás. Je jen záležitostí zájmu, vkusu a technologické afility nebo odmítavosti každého z nás, nakolik technologiím dopustí, aby usnadňovaly, zefektivňovaly nebo snad i dokonce ovládaly jeho život.

Využívají však české firmy a organizace a jejich manažeři dostatečně všech příležitostí, které implementace pokročilých digitálních technologií a jejich kombinací nabízí? Mají k dispozici dostatečné finanční a investiční, lidské i technologické zdroje, s jejichž pomocí mohou svoji firmu či instituci úspěšně digitálně transformovat? Jsou operační a řídicí, výrobní, distribuční, obchodní i komunikační procesy v českých firmách správně nastaveny na to, aby firma mohla obstát v konkurenci bující na podhoubí digitální revoluce, která umožňuje rychle se vyšvihnout zcela novým hráčům a naopak může znenadání potopit stálice českého průmyslu?

Po třech letech, kdy jsme po celém Česku firmám vysvětlovali, co to je a není Průmysl 4.0 a jaké jsou výhody, nevýhody, příležitosti i rizika digitálních inovací a jejich využívání v českých firmách, jaké technologické i procesní aspekty toto hnutí obnáší a jaké jsou výzvy i úskalí při využívání nových technologií, jsme dospěli po konzultaci s našimi členy a partnery v českých regionech, že je potřeba v této práci pokračovat. V rámci Středoevropské platformy pro digitální inovace CEEInno, která sdružuje české digitální inovační huby a další hráče na poli digitálních inovací, kteří mají zájem o šíření aktuálních a objektivních informací o využívání pokročilých digitálních technologií v praxi a zvyšování digitální zralosti českého průmyslu a podnikání, jsme proto připravili projekt Digitální transformace CZ 2020.

Bližší informace o akci zde

Středa 04. 03. 2020
9:00 - 15:00
IT4Innovations národní superpočítačové centrum VŠB-TUO, Studentská 6231, Ostrava – Poruba