Načítám Akce

DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE CZ 2020 aneb ZDROJE & PROCESY pro úspěšnou digitální transformaci českého průmyslu a podnikání

Středa, 4. Březen 2020 9:00 - 15:00
IT4Innovations národní superpočítačové centrum VŠB-TUO, Studentská 6231, Ostrava – Poruba, Studentská 6231, Ostrava – Poruba, Moravskoslezský kraj, 70800, Česká republika

Přijďte si s námi vyměnit nové informace a zkušenosti potřebné pro úspěšnou digitální transformaci i Vaší firmy nebo organizace! Proč?            Abyste se dozvěděli, jak si udržet konkurenceschopnost v digitálním věku i jakým omylům se vyvarovat Digitální transformace společnosti i všech procesů, které v ní probíhají, je realitou. Svoje data máme v cloudu, s přáteli komunikujeme platformovým způsobem, naše chytrá zařízení si mezi sebou povídají i bez nás. Je jen záležitostí zájmu, vkusu a technologické afility nebo odmítavosti každého z nás, nakolik technologiím dopustí, aby usnadňovaly, zefektivňovaly nebo snad i dokonce ovládaly jeho život. Využívají však české firmy a organizace a jejich ...

detail akce >