Načítám Akce

Chytřejší kraj – Mezinárodní konference a Brokerage Event 2017

Čtvrtek, 5. Říjen 2017
VŠB-TU Ostrava, 17. listopadu 2172/15 Ostrava-Poruba,Moravskoslezský krajČeská republika

Velká networkingová akce určena firmám, univerzitám i výzkumným institucím z celé Evropy. Určeno všem těm, kteří se zajímají o sdílení nových projektových záměrů a chtějí najít partnera pro realizace. Účastníci si mohou zarezervovat dvoustranné jednání.  

detail akce >

Patrioti MSK

Čtvrtek, 5. Říjen 2017

Už 5.10.2017 vám představí svoji cestu k úspěchu další 4 osobnosti našeho kraje. Za veřejný sektor se seznámíte s Danielem Morysem – generálním ředitelem Dopravního podniku Ostrava, který plánuje z MHD v Ostravě udělat nejmodernější dopravní podnik v republice. Za oblast business vystoupí Ivan Boruta – zakladatel a spolumajitel firmy Borcad, která vyrábí železniční sedadla do vlaků po celé Evropě. Jako naděje kraje se představí René Müller – zakladatel FÆNCY FRIES, úspěšné hranolkárny v centru Ostravy. Čtveřici uzavírá Sylva Vartová – zakladatelka Mobilního hospice Ondrášek, který poskytuje pomoc nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým.

detail akce >

MSIC Opening

Pátek, 13. Říjen 2017
Divadlo Mír, Halasova 835/19 Ostrava-Vítkovice,Moravskoslezský kraj70300Česká republika

Kdo jsme? Kam směřujeme? A jaký je náš cíl? Na tyto otázky Vám odpoví právě ti, kteří stáli u zrodu myšlenky vzniku Moravskoslezského inovačního centra Ostrava. Seznámíme Vás s prvními výsledky naší dosavadní práce, a dáme Vám příležitost potkat se s majiteli vysoce inovativních firem regionu.

detail akce >

Impact Hub MashUp

Čtvrtek, 26. Říjen 2017 19:00 - 23:00
Impact HUB Ostrava, Sokolská tř. 1263/24 Ostrava,Moravskoslezský kraj702 00

Impact Hub Ostrava Vás zve na parádní mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Hosty jsou zejména ti, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky. V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem dělají, a nasdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili. Program: 19:00 vítání 19:15 začátek prezentací 21.00 vyhlášení vítěze a zahájení networkingu 21.30 raut a after party Jedinečná příležitost propojit se s těmi nejzajímavějšími a nechat se inspirovat!

detail akce >